Papier Toaletowy Tork Premium rolka konwencjonalna biały

Tork
110405
Tork
Cena
3,27 zł 2,66 zł
Papier Toaletowy Tork Premium rolka konwencjonalna biały jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 42 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toaletowy w rolkach Tork Premium a'42

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papier Toaletowy w Rolkach

3 do 10 dni roboczych

System: T4
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 4
Ilość listków: 153
Wymiary listka: 9,7 x 12,5 cm
Długość rolki: 19,13 m
Średnica rolki: 11,9 cm
Ilość rolek w kartonie: 42

Papier toaletowy, czterowarstwowy, wykonany z 4 warstwowej celulozy jest bardzo miękki i chłonny. Jest uzupełnieniem łazienek, w których kluczową kwestią jest higiena oraz prestiż. Stanowi idealne rozwiązanie dla małych eleganckich toalet.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540365900
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System T4 - Tradycyjny system toaletowy
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast