Papier Toaletowy Tork Premium rolka konwencjonalna biały 3065

Tork
110792
Tork
Cena
2,13 zł 1,73 zł
Papier Toaletowy Tork Premium rolka konwencjonalna biały 3065 jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 70 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toaletowy w rolkach Tork Premium a'7

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papier Toaletowy w Rolkach

System: T4
Kolor: Biały
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 3
Ilość listków: 150
Wymiary listka: 9,4 x 12,9 cm
Długość rolki: 19,4 m
Średnica rolki: 12,5 cm
Ilość rolek w kartonie: 70


Papier toaletowy, trzywarstwowy, wykonany z makulatury jest miękki i chłonny. Jest uzupełnieniem łazienek, w których kluczową kwestią jest higiena oraz prestiż. Stanowi idealne rozwiązanie dla małych eleganckich toalet. Opakowanie zbiorcze zawiera 70 rolek.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 9011111030658
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System T4 - Tradycyjny system toaletowy
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast