Grillpol VC 243 - Do gruntownego mycia piekarników, grilli, frytownic

Voigt
VC243
Voigt

Preparat o bardzo silnym działaniu do usuwania tłustych, przypalonych zabrudzeń marki Voigt

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyszczenie Marmuru i Kamienia

Tylko %1 pozostał
3 do 5 dni roboczych

Środek o bardzo silnym działaniu, przeznaczony do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów. Szczególnie skutecznie czyści grille, piekarniki, rożna, ruszta, płyty grzewcze kuchenek gazowych oraz szyby kominkowe. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego, do powierzchni mających kontakt z żywnością. Nie niszczy powierzchni emaliowanych.

  • Zalecane użycie: 150 do 1000ml/3 l wody. Moczenie powierzchni i przedmiotów ułatwia usunięcie zanieczyszczeń. Czyszczone powierzchnie należy dokładnie spłukać czystą wodą.
  • Wartość pH: 14
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:3 do 1:20 (150-1000 ml środka na 3 l wody). W przypadku wieloletnich zabrudzeń należy stosować koncentrat nierozcieńczony. Moczenie powierzchni i przedmiotów ułatwia usunięcie zanieczyszczeń. Czyszczone powierzchnie należy dokładnie spłukać czystą wodą.

Uwagi:
Nie stosować do powierzchni wykonanych z aluminium i jego stopów. Przed użyciem wstrząsnąć.

Bezpieczeństwo:
Środek może powodować poważne oparzenia, Należy stosować odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy, W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne, wodorotlenek sodu, alkohole i związki wspomagające. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Kuchnia i gastronomia, Środki specjalistyczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast