Pramex - Odkamieniacz do czajnika, ekspresu i żelazka

Pramol
pramex
Pramol
Cena
24,85 zł 20,20 zł

Preparat do odkamieniania urządzeń gastronomicznych, sprzętu AGD, ekspresów do kawy i innych

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Usuwanie Kamienia

Tylko %1 pozostał

Odkamieniacz, płynny środek czyszczący do szybkiego i skutecznego usuwania osadów wapiennych.
Bardziej łagodny i skuteczniejszy od octu. Odkamieniacz do wszelkich urządzeń wykonanych z materiałów kwasoodpornych: ekspresów do kawy, garnków, czajników do gotowania wody, nawilżaczy, kranów ze stali chromowanej, zlewów, grzejników nurkowych, żelazek, zmywarek do naczyń.

Zastosowanie

W zależności od siły zabrudzeń używać skoncentrowany lub rozcięczony – (250ml produktu na 500ml wody). Wypełnij maszyny roztworem, włóż naczynia do szklanki Pramex i pozostaw na 1 godzinę. Do usunięcia osadów użyj nierysującej gąbeczki. Wszystkie odkamieniane powierzchnie i naczynia należy obficie spłukać bieżącą wodą.

Wskazania szczególne

Uwaga w przypadku używania produktu do odkamieniania emaliowanych wanien wrażliwych na działanie kwasów: produkt stosować dokładnie na kamienny osad i natychmiast odsączyć gąbką. Okamienianie urządzeń (np. ekspresów do kawy, żelazek, zmywarek) zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu.
Środek szkodliwy dla oczu i skóry. W przypadku kontaktu z oczami lub skórą, natychmiast spłukać dużą ilością wody; następnie wezwać pomoc medyczną. W przypadku spożycia wypić dużą ilość wody. Natychmiast zwrócić się po pomoc lekarską. Nie wywoływać wymiotów bez konsultacji z lekarzem. Podczas pracy z produktem nie jeść, nie pić, nie palić. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przed użyciem produktu zapoznaj się z Kartą Charakterystyki Towaru.

Składniki

5% związków powierzchniowo czynnych amfoterycznych, kwasy organiczne i nieorganiczne, barwniki, woda.

Okres ważności: minimum 2 lata

Produkt do użytku profesjonalnego.
Za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent nie ponosi odpowiedzialności.

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Środki specjalistyczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast