Taski Jontec No 1 - Zdzieracz do powłok polimerowych i woskowych

Johnson Diversey
Vg11969
Johnson Diversey
Cena
234,94 zł 191,01 zł

Preparat do usuwania powłok polimerowych i woskowych z podłóg wodoodpornych (zdzieracz)

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Stripery - Usuwanie Powłok

3 do 5 dni roboczych

Specjalny, wysoko alkaliczny zdzieracz do usuwania powłok polimerowych i woskowych z podłóg wodoodpornych. Produkt nie wymaga spłukiwania, co pozwala zaoszczędzić czas i nakład pracy związany z przygotowaniem podłogi do nałożenia nowej powłoki nawet do 50%. Zapewnia doskonałą zwilżalność i zdolność emulsyfikacji zanieczyszczeń. Przy wysokim stężeniu nie wymaga szorowarki.

  • Sposób użycia: roztwór 10-25% w zależności od stopnia zabrudzenia i rodzaju podłogi
  • Wartość pH koncentratu: 8
  • Opakowania: kanister 5L

Wskazania szczegółowe

Roztwór rozprowadzić równomiernie na podłodze. Zostawić na 5 minut, nie dopuścić do wyschnięcia. W razie potrzeby szorować podłogę maszyną wyposażoną w odpowiedni pad lub ręcznie w trudno dostępnych miejscach. Rozpuszczone zanieczyszczenia zebrać odkurzaczem do wody, ściągaczem do podłóg lub wodochłonną ścierką. Za pomocą wilgotnego mopa rozetrzeć ewentualne pozostałości. Po wyschnięciu podłogę pokryć powłoką Taski Jontec zgodnie z zalecanym sposobem użycia.

Uwagi

Nie wolno stosować preparatu na podłogach nieodpornych na alkalia takich jak linoleum, marmur. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na rozpuszczalniki np. asfalcie. Nie wlewać preparatu ponownie do opakowania.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Więcej informacji
Producent Johnson Diversey
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia
Utrzymanie podłóg Gruntowne czyszczenie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast