Luksusowe mydło w pianie Tork

Tork
520901
Tork
Cena
71,62 zł 58,23 zł
Mydło w piance Tork luksusowe 1l.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w Płynie

3 do 10 dni roboczych

System: S4
Kolor: bezbarwny
Pojemność: 1l = 2500 dawek 
Ilość sztuk w kartonie: 6

Pasuje do dozowników Tork do mydła w pianie, które są łatwe w użyciu i zapewniają wysoki poziom higieny. Łagodne składniki sprawiają, że mydło jest bardzo delikatne dla skóry. Niepowtarzalna kompozycja zapachowa zachwyca cytrusowymi nutami oraz głębią róży, orchidei, magnolii i frezji, na bazie luksusowej wanilii, drewna i piżma. Nawilżająca formuła pozostawia ręce miękkie i gładkie. Szczelna butelka z jednorazową pompką zapewnia higienę i zmniejsza ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Butelka kurczy się wraz ze zużyciem produktu, co ogranicza odpady.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540795707
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System S4 - System mydeł w pianie
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast