Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, Tork Advanced biały

Tork
110767
Tork
Cena
2,24 zł 1,82 zł
Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, Tork Advanced biały jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 64 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toaletowy w rolkach Tork Advance a'64

Opakowanie zbiorcze

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papier Toaletowy w Rolkach

3 do 10 dni roboczych

System: T4
Kolor: Biały
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość listków: 250
Wymiary listka: 9,4 x 13,0 cm
Długość rolki: 30 m
Średnica rolki: 10,30 cm
Ilość rolek w opakowaniu: 64

Papier toaletowy, dwuwarstwowy, wykonany z makulatury. Papier jest miękki i chłonny. To doskonałe uzupełnienienie łazienek, w których kluczową kwestią jest higiena oraz prestiż. Stanowi idealne rozwiązanie dla małych eleganckich toalet. Opakowanie zbiorcze zawiera 64 rolek.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540861327
Producent Tork
Poziom jakości Advanced
System T4 - Tradycyjny system toaletowy
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast