Archiwum: Listopad 2019

 1. Lakierowanie drewna krok po kroku

  Lakierowanie drewna pistoletem, wałkiem i na wysoki połysk

  Lakierowanie drewna to popularny zabieg, który zabezpiecza powierzchnię podłóg, mebli, boazeri i innych elementów znajdujących na zewnątrz i wewnątrz. Jak wygląda lakierowanie drewna krok po kroku? Kiedy postawić na lakierowanie drewna pistoletem a kiedy wałkiem? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w najnowszym wpisie blogowym.

  Czytaj dalej »
 2. Jak i czym myć podłogę drewnianą lakierowaną lub olejowaną?

  Jak i czym myć podłogę drewnianą? Poradnik

  Podłoga drewniana - stylowa, trwała i na lata. Nie przyciąga kurzu, dlatego nadaje się nawet do pokoju alergika czy noworodka. Czym myć drewnianą podłogę olejowaną a czym lakierowaną - czy istnieją różne środki do tego typu powierzchni? Jak powinien wyglądać ten zabieg i czego podczas niego unikać?

  Czytaj dalej »
 3. Bejca, olej czy wosk do drewna? Czym wykończyć podłogę?

  Bejca, wosk czy lakier do drewna - czym wykończyć podłogę? Poradnik

  Bejca, olej czy wosk do drewna - czym wykończyć podłogę z tego naturalnego materiału? Wybór zależy przede wszystkim od tego, jaki poziom ochrony drewna chcemy uzyskać: bejca tworzy twardą powłokę i chroni jego powierzchnię najskuteczniej, wosk zapewnia poziom ochrony na średnim poziomie. W przypadku oleju warstwa ochronna dość szybko się ściera, ale ten środek pięknie podkreśla naturalną barwę podłogi i rysunek słojów.

  Czytaj dalej »
 4. Ranking suszarek do rąk - jak wybrać najlepszą suszarkę do rąk?

  Jaka suszarka do rąk? Przegląd propozycji

  Jaka suszarka do rąk nadaje się do pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu, a który model sprawdzi się w niewielkiej łazience? O tym, jakie parametry techniczne brać pod uwagę podczas zakupu takiego urządzenia, piszemy na blogu. Ponadto przedstawiamy ranking suszarek do rąk z czterema wyselekcjonowanymi z naszej oferty modelami.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast