Archiwum: Czerwiec 2021

 1. Jak wyczyścić okap?

  Czyszczenie okapu kuchennego

  Niestety, często zapominamy o regularnym czyszczeniu okapu. W wyniku zaniedbań osiada na nim tłuszcz, gromadzi się brud, a to źle wpływa nie tylko na wygląd sprzętu, ale przede wszystkim na jego działanie, zmniejszając wydajność wentylacji. Aby uniknąć takich sytuacji, należy czyścić okap regularnie. Jak to robić? A jak wyczyścić mocno zabrudzony okap? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

  Czytaj dalej »
 2. Jak wyczyścić klawiaturę, komputer, telefon, drukarkę?

   Czyszczenie klawiatury laptopa

  Telefony, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy, drukarki - wszystkie tego typu sprzęty co jakiś czas wymagają czyszczenia. Jak to robić, aby czyszczenie było szybkie, bezproblemowe i skuteczne? W artykule podpowiadamy, jak - i czym - czyścić klawiaturę, komputer, telefon i drukarkę.

  Czytaj dalej »
 3. Czyszczenie pralki

  Czyszczenie pralki

  Jak wyczyścić pralkę z kamienia, pleśni oraz resztek proszku? Po jakie środki sięgnąć, aby usunąć zanieczyszczenia z filtra, bębna lub szufladki dozownika? Czy czyszczenie pralki octem i sodą to dobry pomysł? W tym artykule zdradzamy, jak czyścić pralkę oraz po jakie detergenty sięgać, aby domyć zanieczyszczenia i nie uszkodzić mechanizmu urządzenia.

  Czytaj dalej »
 4. Jak (i czym) wyczyścić wnętrze samochodu?

  Czyszczenie wnętrza samochodu

  Zastanawiasz się, czym czyścić kokpit samochodu - czy takich samych środków użyć do pielęgnacji tablicy rozdzielczej i kierownicy? A może masz wątpliwości, jak i czym wyczyścić tapicerkę samochodową? W tym artykule podpowiemy, jak dbać o wnętrze samochodu.

  Czytaj dalej »
 5. Produkty polecane do maszynowego mycia naczyń

  zmywarka

  Maszynowe mycie naczyń to inaczej korzystanie ze zmywarek w celu umycia i nabłyszczania naczyń. Jednak, aby ten proces okazał się efektywny, należy zastosować specjalne preparaty. Wiele z nich dedykowanych jest głównie zastosowaniom domowym, ale dostępne są też i te przeznaczone do punktów gastronomicznych czy przemysłowych. Sprawdźmy, jakie produkty sprawdzą się najlepiej w mechanicznym myciu naczyń.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast