Archiwum: Pażdziernik 2019

 1. Jaka myjka ciśnieniowa będzie najlepsza do domu a jaka do zastosowań przemysłowych?

  Myjka ciśnieniowa - jaką kupić do domu, a jaką do użytku przemysłowego?

  Jak wybrać myjkę ciśnieniową, tak by nie przepłacić, a jednocześnie zyskać w pełni funkcjonalne urządzenie? Czym różnią się modele profesjonalne od tych, które przeznaczone są do użytku domowego?

  Czytaj dalej »
 2. Polimeryzacja posadzek - rodzaje i zastosowanie powłok polimerowych

  Polimeryzacja posadzek - jakie środki zastosować do tego zabiegu?

  Powierzchnia błyszcząca, bardziej wytrzymała i wolniej się brudząca – oto najważniejsze zalety płynące z polimeryzacji posadzki. Co trzeba wiedzieć o tym zabiegu, w którym kluczowym etapem jest nałożenie powłok polimerowych?

  Czytaj dalej »
 3. Czym czyścić tapicerkę? Przegląd najskuteczniejszych środków

  Jak i czym czyścić tapicerkę kanapy i samochodową?

  Jak i czym czyścić tapicerkę kanapy i tapicerkę w samochodzie? Przedstawiamy najpopularniejsze metody i środki, przy pomocy których nawet mocno zabrudzona powierzchnia odzyska dawną świetność, kolor i świeżość.

  Czytaj dalej »
 4. Jaki olej do drewna? Przegląd najlepszych produktów

  Jaki olej do drewna na zewnątrz i do tarasów wybrać? Poradnik

  Olejowanie jest ekologicznym i łatwym sposobem pielęgnacji i zabezpieczenia drewna, z którym poradzi sobie każdy, nawet początkujący majsterkowicz. Istnieje wiele produktów do olejowania, dlatego zanim przystąpimy do pracy warto sprawdzić, jaki olej do drewna będzie w danej sytuacji najodpowiedniejszy.

  Czytaj dalej »
 5. Woskowanie drewna - porady “zrób to sam” i polecane produkty

  Woskowanie drewna surowego, woskowanie drewna na gorąco i zimno - przegląd najlepszych produktów

  Woskowanie drewna - zarówno na gorąco, jak i zimno - to zabieg, który poprawia wygląd drewnianej powierzchni, dodaje blasku, uzupełnia drobne ubytki i rysy. Jak wygląda woskowanie surowego drewna, a jak materiału, na którym już jest warstwa wosku? Jakich środków użyć do takich powierzchni?

  Czytaj dalej »
 6. Usuwanie graffiti i zabezpieczanie elewacji - polecane preparaty

  Czym zmyć graffiti? Przegląd profesjonalnych środków

  Usuwanie graffiti - czy można to zrobić samodzielnie? Tak - wystarczy sięgnąć po profesjonalne i skuteczne środki dokładnie o takim przeznaczeniu. O tym, czym zmyć graffiti, a także o środkach do zabezpieczania przed graffiti, piszemy w najnowszym wpisie blogowym.

  Czytaj dalej »
 7. Czyszczenie i odpowiednia konserwacja stali nierdzewnej

  Jakich środków użyć do czyszczenia i polerowania stali nierdzewnej?

  Stal nierdzewna posiada szereg właściwości fizykochemicznych, pozwalających jej przetrwać w nienaruszonym stanie w najcięższych warunkach. Nie oznacza to jednak, że przedmioty z niej wykonane nie wymagają należytej pielęgnacji i konserwacji. Przedstawiamy środki i sposoby na to, jak czyścić i polerować stal nierdzewną.

  Czytaj dalej »
 8. Renowacja mebli ogrodowych - jak odnowić meble drewniane i elementy małej architektury?

  Jak odnowić drewniane meble ogrodowe?

  Osoby, które mieszkają poza miastem lub mają swoją działkę, z pewnością co kilka lat stają przed dylematem, czy wyrzucić sfatygowane już meble ogrodowe, czy spróbować je odnowić. Renowacja mebli ogrodowych wymaga co prawda poświęcenia kilku godzin pracy i dobrania odpowiednich środków, jednak jest ona stosunkowo prosta, a efekt bardzo satysfakcjonujący.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast