Archiwum: Marzec 2018

 1. Jak wybrać odpowiedni system ręczników papierowych do naszych potrzeb?

  Jak wybrać odpowiedni system ręczników papierowych do naszych potrzeb?

  Który ręcznik jest lepszy: w składce ZZ, czy w roli? Jaki system jest bardziej wydajny? który z nich jest ekonomiczniejszy? A który łatwiejszy i bezpieczniejszy w użytkowaniu? Na te pytania będziemy starali się odpowiedzieć w powyższym artykule.

  Czytaj dalej »
 2. Jak odnowić drewniany, olejowany taras po zimie?

  Jak odnowić drewniany, olejowany taras po zimie?

  Co zrobić by małym nakładem sił i środków przywrócić drewnianemu tarasowi poprzedni wygląd? Jake zastosować środki i jaką technologię? Czym i w jaki sposób go doolejować? Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu.

  Czytaj dalej »
 3. Codzienna dezynfekcja rąk, czyli jak uchronić się przed chorobami w sezonie zimowym

  Codzienna dezynfekcja rąk, czyli jak uchronić się przed chorobami w sezonie zimowym

  Nadszedł sezon jesienno-zimowy - sezon przeziębień i infekcji. Wszechobecne są katar, przeziębienia i grypa. Zastanawiamy się co zrobić abyśmy nie chorowali, kupujemy w aptekach reklamowane tabletki, syropy, suplementy diety, a przecież większość chorób bierze się z niczego innego jak nieumytych rąk. Pogoda też nie sprzyja - dziś bardzo rzadko mamy do czynienia z bardzo niskimi temperaturami, które byłyby w stanie wymrozić szkodliwe chorobotwórcze mikroorganizmy. Co robić? Jak się zabezpieczyć? Z pomocą przybywają preparaty Purell oraz Gojo.

  Czytaj dalej »
 4. Jak przywrócić blask i połysk powierzchniom zabezpieczonym polimerem?

  Jak przywrócić blask i połysk powierzchniom zabezpieczonym polimerem?

  Co zrobić żeby przywrócić blask i połysk powierzchni zabezpieczonej polimerem? Co zrobić żeby Podłoga była znów tak błyszcząca i piękna jak zaraz po jego nałożeniu. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w niniejszym artykule.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast