Archiwum: Grudzień 2019

 1. Jak usunąć osad z mydła? Środki do zastosowań profesjonalnych i domowych

  Jak usunąć osad z mydła na płytkach lub na kabinie prysznicowej? Poradnik

  Czym usunąć osad z mydła na płytkach i kabinie prysznicowej? Istnieją domowe metody, ale - przy dużej powierzchni lub silnych zabrudzeniach - skuteczniejszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po profesjonalne środki o kwaśnym odczynie. Warto również wiedzieć, że powstawaniu osadów z mydła można zapobiec, stosując odpowiednie impregnaty.

  Czytaj dalej »
 2. Jak wyczyścić piekarnik (skutecznie, szybko i bez szorowania)?

  Jak wyczyścić mocno zabrudzony piekarnik? Przegląd profesjonalnych środków

  Przyznajmy szczerze, że czyszczenie piekarnika zwykle nie widnieje na naszej priorytetowej liście cotygodniowych obowiązków domowych. Nie lubimy tej czynności, ponieważ wydaje się być trudna i pochłaniająca zbyt wiele czasu, którego często nam brakuje. Ale wcale nie musi taka być. Jak wyczyścić piekarnik szybko i skutecznie? Jak wyczyścić mocno zabrudzony piekarnik? Na te pytania odpowiadamy w najnowszym wpisie blogowym.

  Czytaj dalej »
 3. Świąteczne porządki krok po kroku

  Świąteczne porządki - plan i sposoby na zwiększenie efektywności

  Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i koniec roku. To idealny czas na podsumowania, rozliczenia i wielkie, gruntowne sprzątanie. Jak krok po kroku ułożyć plan na świąteczne porządki, by zdążyć przed pierwszą gwiazdką? Przedstawiamy kolejność prac i środki, po które warto sięgnąć, by dom lśnił czystością.

  Czytaj dalej »
 4. Jak usunąć tłuste plamy z tkanin (ubrań, firanek, wykładzin)?

  Jak usunąć tłuste plamy z tkanin? Poradnik

  Tłuste plamy na ubraniu są nie do uniknięcia. Czy to podczas spożywania posiłku, sprawdzania poziomu oleju w samochodzie czy hobbystycznego majsterkowania w warsztacie, prędzej czy później musimy zmierzyć się z tym problemem. Jak usunąć tłuste plamy z naszego ulubionego podkoszulka albo obrusu? Po jakie środki z naszej oferty sięgnąć? 

  Czytaj dalej »
 5. Posadzka na balkon - przeczytaj, zanim wybierzesz

  Posadzka na balkon - jaki materiał wybrać? Poradnik

  Umiejętnie wykorzystując balkon, możemy zyskać nawet kilkanaście metrów dodatkowej powierzchni do zagospodarowania. Zanim jednak zaczniemy jego urządzanie, najpierw powinniśmy wybrać posadzkę na balkon, która będzie funkcjonalna,trwała i łatwa w utrzymaniu. Jaką wybrać? Czy posadzka żywiczna na balkon będzie najwłaściwszym wyborem?

  Czytaj dalej »
 6. Czyszczenie kanapy - jak wyczyścić kanapę materiałową i skórzaną?

  Jak wyczyścić kanapę materiałową lub skórzaną? Poradnik

  Czym czyścić kanapę? Decyzja o tym, jaki wybrać środek i metodę zależy przede wszystkim od tego, z czego wykonana jest tapicerka. Inne preparaty stosuje się do czyszczenia kanapy materiałowej, a inne do kanapy skórzanej. Które produkty z naszej oferty się do tego nadają?

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast